شکلر

نیروکلر ✍🏻صرفا” جهت اطلاع ⬇️⬇️ شکلر » اقدامات لازم جهت کسب تندیس واحد نمونه کیفیت از طرف موسسه استاندارد را انجام داده است و با توجه به حساسیت های منطقه ای رعایت کامل موارد زیست محیطی و اخذ مجوز صنعت سبز، افزایش صادرات شرکت بدلیل رقابتهای داخلی و جلوگیری از کاهش قیمت ها و انعقاد قرارداد برق دایم شرکت و پیگیری لازم جهت افزایش برق کارخانه از ۱۲ مگاوات به ۱۵ مگاوات پیگیری طرح ایمن سازی مخازن کلر مایع در دست اقدام است که شامل ساخت مخزن بتنی ۶۰ متر…

ادامه مطلب

حتوکا

شرکت حمل و نقل توکا ✍🏻صرفا” جهت اطلاع ⬇️⬇️ حتوکا » حمل و نقل توکا که با سرمایه 33 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حاضر است از انجام عملیات حمل جاده ای محصولات صادراتی شرکت فولاد مبارکه و تعدیل قرارداد به میزان 15 درصد خبر داد که از 5 شهریور ماه اعمال شده است.

ادامه مطلب

کخاک

کخاک(صنایع خاک چینی ایران) 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ کخاک » شنیده های رسیده از شرکت صنایع خاک چینی ایران حاکیست در5 ماهه مبلغ 82 میلیارد تومان درآمد فروش داشته است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 134 درصد افزایش داشته است.گفته میشود شرکت افزایش سرمایه از محل جذاب در پیش دارد. 🔹شنیده ها حاکیست شرکت در انتهای دوره میتواند بیش از 210 میلیاردتومان درآمد داشته باشد.

ادامه مطلب

فرآور

فرآور(فرآوری مواد معدنی ایران) 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ فرآور » مشنیده میشود «فرآور» قصد دارد سرمایه خود را از مبلغ 120 میلیارد ریال به مبلغ 660 میلیارد ریال معادل 450 درصد می دهد و قرار است از محل سود انباشته تامین شود؛ این اقدام به منظور جلوگیری از خروج منابع مالی و تقسیم سود و اصلاح ساختار مالی و تامین الزامات سازمان بورس و اوراق بهادار عملیاتی می شود. 🔹همچنین شنیده میشود در دوره 6 و 9 ماهاه با تعدیل سود جذابی همراه خواهد بود.

ادامه مطلب

شکربن

🔷🔸نماد شکربن(کربن ایران) 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ شکربن » خبرهای رسیده حاکیست کربن ایران دردوره 1 ماهه منتهی شهریور ماه از محل فروش محصولات خود مبلغ 188,712 میلیون ریال درآمد داشته است. گفته میشود درآمد شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل 37 درصد رشد داشته است.گفته میشود شرکت در انتهای 12 ماهه توانایی جهش سود تا بیش از 580 میلیارد ریال را دارد.

ادامه مطلب

سقاین

🔷🔸 #مهم 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ سقاین » برای سیمان قاین شنیده میشود این شرکت دردوره 1 ماهه شهریور ماه از محل فروش محصولات خود مبلغ 136,587 میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 درصد رشد داشته است. گفته میشود کاهش 10 درصدی هزینه های مالی به دلیل تسویه وام بانک ملت و افزایش قیمت فروش منجربه افزایش درآمد عملیاتی شرکت شده است.

ادامه مطلب

نماد مپنا

🔷👂شنیده میشود ⬇️⬇️#مپنا » مدیرعامل گروه مپنا از برنامه ورود به حوزه تجهیزات هایتک صنعت نفت، ارائه پیشنهاد به وزیر نیرو برای صادرات برق و مذاکره برای تملک شرکت واگن پارس و فعالیت در چندین میدان نفتی خبر داد. 🔹تامین پمپ‌های سرچاهی جهت افزایش عملکرد چاه‌ها بطور جدی در این شرکت دنبال می شود و ساخت تجهیزات هایتک برای حفاری‌های پیشرفته در لایه‌های پایین بصورت افقی ماموریت داده شده که از امروز برای تولید آنها تلاش می‌شود.

ادامه مطلب

نماد هپکو

🔷🔸 #مهم 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ تپکو » آغاز تولید هپکو از دو ماه آینده ▫️همه مطالبات معوقه کارکنان هپکو پرداخت شد . 🔹مشاور رییس سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد: سازمان خصوصی‌سازی به نمایندگی دولت اداره این شرکت را برعهده گرفته است و بزودی مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این شرکت برای عبور از این شرایط معرفی می‌شوند. پس از کنارگذاشتن خریدار قبلی که به تعهدات خود عمل نکرده بود، مالکیت هپکو به‌صورت موقت به دولت برگردانده شد. 🔹وی افزود: این بازگردانی سهام موقتی است و پس از رفع مشکلات این واحد…

ادامه مطلب

از سهام شرکت ذوب آهن اصفهان (ذوب)

🔷🔸 #مهم 👂شنیده میشود ⬇️⬇️ ذوب » شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از انعقاد قرارداد مهم فروش خبر داد. موضوع این قرارداد مربوط به فروش 9هزار تن ریل UIC60 گرید 900A است که در 13مهر1398 منعقد شده و طرف قرارداد «ذوبن»، شرکت توسعه، عمران و مدیریت منطقه گل گهر است. 🔹این قرار داد با مبلغ 994میلیارد و 500میلیون ریال منعقد شده است. نحوه تسویه آن در سه مرحله به ترتیب یک سوم نقد، یک سوم یک ماهه بعد از واریز اول و مابقی قبل از تولید اولین محموله به حساب…

ادامه مطلب